4e klasse B

Datum Thuis Uit Uitslag
06-06-2022 Black Boys 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 0 - 2
06-06-2022 De Sweach 1 (zon) ONB 1 (zon) 2 - 2
06-06-2022 fc Harlingen 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 0 - 2
06-06-2022 Langweer 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 0 - 0
06-06-2022 Terschelling 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 5 - 1
06-06-2022 Zevenhuizen 1 (zon) De Walden 1 (zon) 3 - 2
29-05-2022 Bakkeveen 1 (zon) Langweer 1 (zon) 4 - 2
29-05-2022 De Walden 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 1 - 4
29-05-2022 MKV'29 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 1 - 1
29-05-2022 ONB 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 1 - 4
29-05-2022 Warga 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 5 - 1
29-05-2022 S.F. Deinum 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 4 - 1
22-05-2022 Langweer 1 (zon) ONB 1 (zon) 2 - 2
22-05-2022 Terschelling 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 0 - 1
22-05-2022 Black Boys 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 0 - 2
22-05-2022 De Sweach 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 2 - 3
22-05-2022 fc Harlingen 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 0 - 2
22-05-2022 Zevenhuizen 1 (zon) Warga 1 (zon) 0 - 2
15-05-2022 Bakkeveen 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 9 - 0
15-05-2022 De Walden 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 1 - 4
15-05-2022 MKV'29 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 7 - 0
15-05-2022 SC Boornbergum'80 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 1 - 1
15-05-2022 Warga 1 (zon) Langweer 1 (zon) 2 - 0
15-05-2022 ONB 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 1 - 0
13-05-2022 De Sweach 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 0 - 9
12-05-2022 S.F. Deinum 1 (zon) De Walden 1 (zon) 6 - 0
12-05-2022 fc Harlingen 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 5 - 1
12-05-2022 Warga 1 (zon) ONB 1 (zon) 0 - 0
12-05-2022 Zevenhuizen 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 2 - 1
08-05-2022 Langweer 1 (zon) De Walden 1 (zon) 2 - 1
08-05-2022 Terschelling 1 (zon) Warga 1 (zon) 1 - 2
08-05-2022 Bakkeveen 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 3 - 1
08-05-2022 fc Harlingen 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 5 - 1
08-05-2022 MKV'29 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 4 - 0
08-05-2022 ONB 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 3 - 3
03-05-2022 Warga 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 1 - 4
01-05-2022 SC Boornbergum'80 1 (zon) ONB 1 (zon) 1 - 1
01-05-2022 Zevenhuizen 1 (zon) Langweer 1 (zon) 4 - 1
01-05-2022 De Sweach 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 0 - 3
30-04-2022 De Walden 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 1 - 1
30-04-2022 S.F. Deinum 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 1 - 0
29-04-2022 Black Boys 1 (zon) Warga 1 (zon) 2 - 3
24-04-2022 Langweer 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 3 - 1
24-04-2022 Terschelling 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 3 - 1
24-04-2022 fc Harlingen 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 7 - 1
24-04-2022 MKV'29 1 (zon) De Walden 1 (zon) 4 - 1
24-04-2022 ONB 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 4 - 0
24-04-2022 Warga 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 0 - 0
18-04-2022 Bakkeveen 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 1 - 1
18-04-2022 Black Boys 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 2 - 4
18-04-2022 De Walden 1 (zon) ONB 1 (zon) 2 - 4
18-04-2022 S.F. Deinum 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 8 - 2
18-04-2022 SC Boornbergum'80 1 (zon) Warga 1 (zon) 1 - 1
18-04-2022 MKV'29 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 5 - 3
16-04-2022 Zevenhuizen 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 7 - 0
16-04-2022 Langweer 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 1 - 3
13-04-2022 Warga 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 7 - 0
10-04-2022 Langweer 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 0 - 8
10-04-2022 Terschelling 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 4 - 0
10-04-2022 De Sweach 1 (zon) De Walden 1 (zon) 4 - 2
10-04-2022 ONB 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 2 - 1
10-04-2022 SC Boornbergum'80 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 2 - 4
10-04-2022 Warga 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 0 - 1
07-04-2022 fc Harlingen 1 (zon) Langweer 1 (zon) 1 - 1
03-04-2022 Bakkeveen 1 (zon) Warga 1 (zon) 2 - 3
03-04-2022 Black Boys 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 4 - 0
03-04-2022 De Walden 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 3 - 1
03-04-2022 S.F. Deinum 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 4 - 0
03-04-2022 fc Harlingen 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 0 - 2
29-03-2022 MKV'29 1 (zon) Langweer 1 (zon) 7 - 0
27-03-2022 Langweer 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 0 - 3
27-03-2022 ONB 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 1 - 1
27-03-2022 SC Boornbergum'80 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 1 - 1
27-03-2022 Warga 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 0 - 1
27-03-2022 Zevenhuizen 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 1 - 1
27-03-2022 Terschelling 1 (zon) De Walden 1 (zon) 4 - 3
24-03-2022 fc Harlingen 1 (zon) De Walden 1 (zon) 1 - 0
20-03-2022 Black Boys 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 3 - 1
20-03-2022 De Walden 1 (zon) Warga 1 (zon) 1 - 2
20-03-2022 MKV'29 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 3 - 0
20-03-2022 S.F. Deinum 1 (zon) ONB 1 (zon) 2 - 0
20-03-2022 Zevenhuizen 1 (zon) De Sweach 1 (zon) -
18-03-2022 De Sweach 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 0 - 4
16-03-2022 Langweer 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 0 - 5
13-03-2022 Langweer 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 1 - 2
13-03-2022 Bakkeveen 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 2 - 0
13-03-2022 De Sweach 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 1 - 3
13-03-2022 ONB 1 (zon) De Walden 1 (zon) 2 - 2
13-03-2022 SC Boornbergum'80 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 2 - 2
13-03-2022 Terschelling 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 0 - 2
09-03-2022 Warga 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 3 - 2
06-03-2022 De Walden 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 3 - 2
06-03-2022 fc Harlingen 1 (zon) ONB 1 (zon) 1 - 1
06-03-2022 MKV'29 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 2 - 1
06-03-2022 Zevenhuizen 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 1 - 3
06-03-2022 Terschelling 1 (zon) Langweer 1 (zon) 2 - 2
04-03-2022 Bakkeveen 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 1 - 0
03-03-2022 Zevenhuizen 1 (zon) ONB 1 (zon) 0 - 1
27-02-2022 Black Boys 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 0 - 7
27-02-2022 De Sweach 1 (zon) Langweer 1 (zon) 1 - 0
27-02-2022 ONB 1 (zon) Warga 1 (zon) 2 - 2
27-02-2022 S.F. Deinum 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 0 - 4
27-02-2022 SC Boornbergum'80 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 2 - 4
27-02-2022 Bakkeveen 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 3 - 1
20-02-2022 Terschelling 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 0 - 6
17-02-2022 De Sweach 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 3 - 1
13-02-2022 Black Boys 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 0 - 2
13-02-2022 Zevenhuizen 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 4 - 0
13-02-2022 Terschelling 1 (zon) ONB 1 (zon) 2 - 0
06-02-2022 ONB 1 (zon) Langweer 1 (zon) 5 - 2
06-02-2022 De Walden 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 1 - 1
28-11-2021 De Walden 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 1 - 1
28-11-2021 S.F. Deinum 1 (zon) Warga 1 (zon) 1 - 3
28-11-2021 SC Boornbergum'80 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 4 - 2
21-11-2021 Langweer 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 0 - 6
21-11-2021 SC Boornbergum'80 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 3 - 2
21-11-2021 Warga 1 (zon) De Walden 1 (zon) 5 - 2
14-11-2021 SC Boornbergum'80 1 (zon) Langweer 1 (zon) 5 - 1
07-11-2021 Bakkeveen 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 3 - 1
07-11-2021 Black Boys 1 (zon) ONB 1 (zon) 1 - 1
07-11-2021 fc Harlingen 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 5 - 1
07-11-2021 MKV'29 1 (zon) Warga 1 (zon) 3 - 0
07-11-2021 S.F. Deinum 1 (zon) Langweer 1 (zon) 6 - 1
31-10-2021 Terschelling 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 3 - 1
31-10-2021 MKV'29 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 2 - 0
31-10-2021 ONB 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 1 - 2
31-10-2021 SC Boornbergum'80 1 (zon) De Walden 1 (zon) 1 - 0
31-10-2021 Warga 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 2 - 2
31-10-2021 Zevenhuizen 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 3 - 1
24-10-2021 Bakkeveen 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 2 - 1
24-10-2021 De Sweach 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 5 - 1
24-10-2021 De Walden 1 (zon) Langweer 1 (zon) 3 - 1
24-10-2021 fc Harlingen 1 (zon) Warga 1 (zon) 2 - 1
24-10-2021 S.F. Deinum 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 5 - 0
24-10-2021 Black Boys 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 0 - 1
17-10-2021 Langweer 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 1 - 1
17-10-2021 Terschelling 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 0 - 1
17-10-2021 Bakkeveen 1 (zon) De Walden 1 (zon) 7 - 1
17-10-2021 MKV'29 1 (zon) ONB 1 (zon) 6 - 0
17-10-2021 SC Boornbergum'80 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 0 - 2
17-10-2021 Warga 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 1 - 7
10-10-2021 Black Boys 1 (zon) Langweer 1 (zon) 2 - 1
10-10-2021 De Sweach 1 (zon) Warga 1 (zon) 0 - 1
10-10-2021 De Walden 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 3 - 6
10-10-2021 fc Harlingen 1 (zon) Nicator 1 (zon) 8 - 3
10-10-2021 ONB 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 1 - 1
10-10-2021 S.F. Deinum 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 4 - 3
10-10-2021 Zevenhuizen 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 7 - 2
03-10-2021 Nicator 1 (zon) Zevenhuizen 1 (zon) 2 - 8
03-10-2021 Bakkeveen 1 (zon) ONB 1 (zon) 4 - 2
03-10-2021 De Walden 1 (zon) De Sweach 1 (zon) 3 - 3
03-10-2021 MKV'29 1 (zon) fc Harlingen 1 (zon) 2 - 3
03-10-2021 S.F. Deinum 1 (zon) Black Boys 1 (zon) 3 - 0
03-10-2021 Warga 1 (zon) Terschelling 1 (zon) 1 - 2
26-09-2021 Langweer 1 (zon) Warga 1 (zon) 0 - 4
26-09-2021 Terschelling 1 (zon) Nicator 1 (zon) 3 - 0
26-09-2021 Black Boys 1 (zon) De Walden 1 (zon) 0 - 3
26-09-2021 De Sweach 1 (zon) SC Boornbergum'80 1 (zon) 1 - 2
26-09-2021 fc Harlingen 1 (zon) Bakkeveen 1 (zon) 0 - 3
26-09-2021 ONB 1 (zon) S.F. Deinum 1 (zon) 2 - 1
26-09-2021 Zevenhuizen 1 (zon) MKV'29 1 (zon) 0 - 3
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!